Drevené okná od spoločnosti MONTASTAV SK s.r.o.

Spoločnosť Montastav SK ponúka optimálny výber drevených okien pre zákazníkov, ktorý si cenia vzácnosť a prirodzenosť materiálu.

Ponúkame okná vyrábané zo starostlivo triedeného borovicového, mahagónového a dubového lepeného vrstvové dreva. Toto drevo sa podrobuje technologickej úprave podľa prísnych európskych štandardov čo zaručuje kvalitu výrobku.
Bohatá paleta farieb a bohatstvo vzorov v spojení s pokročilou výrobnou technikou dovoľujú prispôsobiť užitočné parametre a konečný vzhľad okna požiadavkám našich zákazníkov.

Hlavné výhody drevených okien

okna
Termoodkvapávač zabezpečujú okenný rám proti pôsobeniu vonkajšej vlhkosti. Vďaka odvodu zrážkových vôd mimo okenný rám chráni celok konštrukcie proti zavlhnutia.
Stykom dvoch tesnení sa vytvára vzduchová komora, ktorá dodatočne izoluje miestnosť.
Kompaktná konštrukcia z 3 - vrstvového lepeného dreva. Okenný profil sa spája takým spôsobom, aby vnútorné napätie, ktoré vznikajú v dreve, sa vzájomne odstraňovali, pričom aby drevo zachovalo svoj ​​tvar cez pôsobeniu poveternostných vplyvov.

profil SOFT-LINE

okna

Charakteristickým znakom profilov Soft-line sú zaoblené hrany dosadacej lišty. Perfektne rovný povrch uľahčuje udržiavanie okenného rámu v čistote. Zaoblené hrany zlepšujú trvanlivosť lakového náteru. Drevo sa farbí do niekoľkých farieb podľa preferencií zákazníka, potom sa umiestňuje penetračným náterom ekologickými, vodoodolnými laky.

JEZ_1574

okna

Profil s klasickými hranami dosadacej lišty. V opciu Standard možnosť vybrať jednou z niekoľkých farieb. Zafarbené drevené prvky sa ponárajú v ekoligických lakách. Proil je vybavený 1 - komorovým jednosklo s vynimočné výhodnými parametrami prestupu tepla. Okná vynikajú vysokým indexom nepriezvučnosti.

endflag