onas

Vitajte na stránkach firmy MONTASTAV SK s.r.o....

Aluplast

Firma MONTASTAV pôsobí na slovenskom trhu od roku 2005 ako predajca plastových okien, dverí, presklených stien, garážových dvier a výrobou vstavaných skríň.

Plastové okná a dvere MONTASTAV dodávame z profilového systému ALUPLAST nemeckej výroby, vyznačujúce sa predovšetkým svojou stabilitou, dosahovanou oceľovými pozinkovanými výstužami o hrúbke až 2 mm. Profily sú vysoko nárazuvzdorné, odolné voči poveternostným vplyvom a majú dlhú životnosť, spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na pevnosť, trvácnosť, farebnú stálosť a tepelnú a zvukovú izoláciu.

Súčasťou doplnkových služieb sú montáž plastových, drevených a hliníkových okien a dverí včítane demontáže a odvozu starých výrobkov, murárskych prác, montáž vnútorných a vonkajších parapetov, žalúzií a sietí proti hmyzu, dodávka a montáž garážových brán a výrobou vstavaných skríň. Okrem služieb poskytovaných vrámci okien a dverí, zaoberáme sa aj kompletnými murárskymi prácami, rekonštrukciou bytových jadier, výstavbou sádrokartónových priečok a stropných podhľadov."Vyberte si z našej širokej ponuky a budete patriť medzi našich ďalších spokojných zákazníkov"

endflag